• Renovado
De înaltă calitate femei nou 2017 primăvara și toamna de moda cu gluga paragraf lung cardigan subțire secțiunea de femei canadiană haina

De înaltă calitate femei nou 2017 primăvara și toamna de moda cu gluga paragraf lung cardigan subțire secțiunea de femei canadiană haina

RON 126.12
RON 91.00 -28 %

Prezent
En la tienda


1. Vă rugăm să urmați cu strictețe dimensiunea diagramă pentru a o selecta dimensiunea. Nu selectați direct în funcție de obiceiurile tale. 2. Dimensiunea poate fi de 2-3cm diferă datorită măsurare manual. Vă rugăm să rețineți atunci când măsura. 3.Pentru că de computere diferite de afișare este diferit , așa că poate va fi nici o diferență de culoare, sper să ne înțelegem Asia dimensiunea este de aproximativ 1 sau 2 dimensiuni mai mici decât NOI și dimensiune Europeană Sfaturi : este mai bine să alegeți o dimensiune mai mare, pentru a evita problema cu marimea, de dimensiuni mici poate fi prea scurt sau prea strâns Dimensiuni : a se vedea tabelul de mai jos ,vă rugăm să permiteți-2-4cm diferă datorită manuală de măsurare de Referință de Înălțime dimensiune & . Vă rugăm să alegeți dimensiunea în funcție de înălțime și greutate Dimensiune Umăr Bust Talie Lungime Maneca cm cm cm cm cm cm cm cm cm cm S 36 14.17 84 33.07 72 28.35 78 30.71 57 22.44 M 37 14.57 88 34.65 76 29.92 78.5 30.91 57.5 22.64 AM 38 14.96 92 36.22 80 31.50 79 31.10 58 22.83 XL 39 15.35 96 37.80 84 33.07 79.5 31.30 58.5 23.03 XXL 40 15.75 100 39.37 88 34.65 80 31.50 59 23.23 unitatea : (cm) 1cm = 0.3937 inch 1 inch = 2.5399 cm & vă Rugăm să permiteți 1-2 cm diferenta din cauza manuală de măsurare.

Celelalte caracteristici

Dimensiune:
S, M, L, XL, XXL
Gen:
Femei
Îmbrăcăminte De Tip:
Șanț
Lungime maneca(cm):
Plin
Decor:
Perle,Diamante
Model Tip:
Solid
Îmbrăcăminte Lungime:
Mult
Tip:
Slim
Tip De Închidere:
Deschide Ochi
Numărul De Model:
al16
Nume De Brand:
Z&I
Guler:
Cu glugă
Tesatura Tip:
Postav
Material:
Microfibra
Stil:
Birou Doamnă
Stil:
Moda

Oferte similare

În 2017, noul design de oameni cu mult timp, haina Plus dimensiune bărbați negru cape haina cantareata haine de personalitate M-6XL

Dimensiunea poate fi personalizat!Metoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu serviciul EMS este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajuteMetoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajute

RON 260.00

GUIXIANG 2017 Iarna moda pentru Bărbați single-breasted trenci ofițeresc sacou Barbati casual trenci ofițeresc jachete de lână bărbați protecție împotriva vântului

Stimati Clienti : bine ati venit la magazinul nostru vă Doresc o plăcută la cumpărături timp ! ! ! Înainte de a plasa o comandă, trebuie să verificați următoarele sfaturi de cumpărături, astfel încât veți avea un succes experienta de shopping : 1...

RON 268.00 488.00

Îmbrăcăminte pentru bărbați plus dimensiune primavara toamna men lung trenci haine de design comercial breasted dublu strat de îmbrăcăminte de moda albastru

Dimensiune Umăr Bust Maneca 40 96 61 95 M 42 100 62 96 L 44 104 63 98 XL 46 108 64 100 2 XL 48 112 65 101 3 XL 50 116 66 102 4 XL 51 120 5 XL 52 124 6 XL 53 128 7 XL 54 132 8 XL 55 136 9 XL 56 140 (CM)Dragul meu prieten : Există diferențe între țări, deoarece dimensiunile de îmbrăcăminte , te rog spunemi înălțime : ? cm, greutate : ? cm, am alege produsul potrivit pentru tine...

RON 379.00 416.00

Plus Dimensiune L-5XL Moda de Varsta Mijlocie Femei Trenci ofițeresc Temperament Slim Mediu Palton Lung pentru Femei

Transport : 1 China Post Air Parcel (mai Puțin de 2 KG, dacă mai mult de 2 KG, pls contactatine)(1) Se aneeds aproximativ 15 la 45 de zile lucrătoare pe drum pentru cele mai multe țări.(2) Pentru Rusia, este nevoie de 3060 zile, în mod normal; uneori nevoie de mai mult timp, pls, așteptați cu răbdare...

RON 190.00 276.00